Area Park

Nr: 
A/M5
Metraż: 
27.67 
m2
Balkon/taras/ogródek: 
40,40 m2
Liczba pokoi: 
1
Piętro: 
0
Etap: 
1
Zadzwoń do nas: 
32 745 31 67
Pobierz PDF

Zapytaj o to mieszkanie

  Administratorem Państwa danych osobowych jest Activ Investment Sp. z o. o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie (30-349), ul. Lipińskiego 3a. Więcej informacji można znaleźć w Regulaminie oraz Polityce Prywatności.  Zamieszkaj wygodnie w Gliwicach

  Area Park to wyjątkowy adres na mapie Gliwic. Zlokalizowana w spokojnej okolicy, kameralna inwestycja składać się będzie z 5 budynków mieszkalnych wraz z zielonymi częściami wspólnymi.

  Różnorodność mieszkań sprawia, że jest to doskonały wybór zarówno dla osób poszukujących rentownej inwestycji pod wynajem jak i tych, szukających miejsca do zamieszkania wraz z rodziną.

   

  Dlaczego warto tam zamieszkać?

  - Wiarygodny deweloper z 26-letnim doświadczeniem
  - Jasne i ustawne mieszkania 1,2 i 3 pokojowe o powierzchniach od 28 do 84 m²
  - Duże zielone tarasy o powierzchniach do 120 m² dla mieszkań znajdujących się na parterze budynku
  - Nowoczesna aranżacja wspólnych terenów zielonych z alejkami, ławeczkami, licznymi nasadzeniami drzew, krzewów i traw ozdobnych
  - Bardzo dobra komunikacja samochodowa i autobusowa do centrum Gliwic
  - Przystanek autobusowy w odległości 50 m od inwestycji

  Materiały zamieszczone na stronie internetowej ACTIV Investment mają charakter poglądowy, a przedmiot zobowiązania dewelopera wynika z umowy stron i zatwierdzonej przez właściwy organ dokumentacji projektowej oraz innych dokumentów tj. prospektu informacyjnego oraz standardu wykonania inwestycji, a także umów zawartych przez strony. Roślinność, umeblowanie oraz wyposażenie stanowią tylko element aranżacji. Kolorystyka przedstawionych materiałów wynika z dokumentacji wykonawczej (np. według skali RAL), zaś wygląd wizualizacji uzależniony jest od ustawień sprzętu komputerowego i monitora. Planowany obraz inwestycji wynika z dokumentacji wykonawczej.