ŚwiatoVida

Nr: 
14
Metraż: 
35.03 
m2
Liczba pokoi: 
2
Piętro: 
4
Etap: 
1
Zadzwoń do nas: 
Pobierz PDF

Zadzwoń: 517 258 866

  Administratorem Państwa danych osobowych jest Activ Investment Sp. z o. o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie (30-349), ul. Lipińskiego 3a. Więcej informacji można znaleźć w Regulaminie oraz Polityce Prywatności.

  Witaj w inwestycji ŚwiatoVida!

  Inwestycji, w której nie tylko znajdziesz wymarzone mieszkanie w Warszawie, ale także doświadczysz niezwykłego komfortu i standardu życia. Łącząc nowoczesność, wygodę i doskonałą lokalizację przy Galerii Północnej, ŚwiatoVida stanie się nie tylko Twoim domem, lecz także miejscem w którym chce się żyć!

  Inwestycja ŚwiatoVida składa się z dwóch budynków mieszkalno - usługowych z 311 mieszkaniami oraz 33 lokalami usługowymi. Różnorodność metraży sprawia, że to doskonałe miejsce do zamieszkania zarówno dla singli, par, jak i rodzin z dziećmi.

  Tu się żyje!

  Osiedle ŚwiatoVida to doskonałe miejsce do życia, harmonijnie łączące wygodę codziennego funkcjonowania, aktywność społeczną i bogate doznania kulturalne.

  Położone w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Północnej, oferuje dostęp do multipleksu, szkoły tańca, centrum rozrywki, fitnessu oraz przestronnej sali zabaw dla najmłodszych mieszkańców. Dodatkowo, w najbliższym otoczeniu znajduje się szereg restauracji, pizzerii i kawiarenek, tworząc doskonałe warunki do przyjemnego spędzania czasu w towarzystwie przyjaciół.

  ACTIV INVESTMENT | REGON. 351171451_NIP: 678-20-71-683, Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie Wydział XI Gospodarczy KRS 0000005335___ Materiały zamieszczone na stronie internetowej ACTIV Investment mają charakter poglądowy, a przedmiot zobowiązania dewelopera wynika z umowy stron i zatwierdzonej przez właściwy organ dokumentacji projektowej oraz innych dokumentów tj. prospektu informacyjnego oraz standardu wykonania inwestycji, a także umów zawartych przez strony. Roślinność, umeblowanie oraz wyposażenie stanowią tylko element aranżacji. Kolorystyka przedstawionych materiałów wynika z dokumentacji wykonawczej (np. według skali RAL), zaś wygląd wizualizacji uzależniony jest od ustawień sprzętu komputerowego i monitora. Planowany obraz inwestycji wynika z dokumentacji wykonawczej.