Rozpoczęła się sprzedaż kolejnej inwestycji w Krakowie! Staw Płaszowski II to czwarta i ostatnia inwestycja realizowana przy ulicy Wodnej. W kameralnym budynku znajdzie się 31 mieszkań. Budowa rozpocznie się niebawem.

Activ Investment w ostatnich latach swoje działania skupił na Płaszowie. Po udanych inwestycjach: Wodna 34, Wodna II oraz Staw Płaszowski, przyszedł czas na Staw Płaszowski II. To ostatnia szansa na zakup mieszkania w tej części miasta. Osoby zainteresowane powinny się pospieszyć, ponieważ dostępnych będzie jedynie 31 lokali o powierzchniach od 28 do 78 m2.

Tak jak w poprzednich naszych inwestycjach, projekt Staw Płaszowski II został zaprojektowany z najwyższą starannością i dbałością o detale. Mieszkania na parterze dostępne są z zielonymi ogródkami, tworząc idealne miejsce do relaksu i odpoczynku. Lokale na wyższych kondygnacjach posiadają przeszklone balkony.

Inwestycja zlokalizowana jest w sercu Płaszowa przy ul. Wodnej zaledwie parę minut spacerem od zrewitalizowanego Stawu Płaszowskiego z alejami spacerowymi oraz miejscami rekreacji. W odległości 12 min. spacerem znajduje się Zalew Bagry, będący jednym z najpopularniejszych kąpielisk w Krakowie.

Dużym atutem jest dogodny dostęp do komunikacji miejskiej. Najbliższy przystanek tramwajowy „Gromadzka” znajduje się zaledwie 450 m od inwestycji (6 min. pieszo). Ponadto, bliskość Centrum Handlowego King Square (1 km) sprawi, że codzienne zakupy staną się jeszcze łatwiejsze.

Zakończenie budowy przewidziane jest na II kwartał 2026 roku.

Jest to doskonała okazja dla tych, którzy poszukują nie tylko nowego mieszkania, ale także doskonałego miejsca, które oferuje wiele atrakcji i udogodnień dla codziennego życia.