Za nami bardzo ciekawe doświadczenie! Zostaliśmy zaproszeni do studia Radio Imperium, aby opowiedzieć o inwestycji Area Park w Gliwicach oraz naszej działalności. Była to doskonała okazja, aby podzielić się informacjami o tym, co wyróżnia naszą inwestycję oraz jakie korzyści przynosi przyszłym mieszkańcom.

W wywiadzie uczestniczyła Sabina Barska, kierownik sprzedaży mieszkań w Gliwicach. Rozmowa z nią dostarczyła wielu cennych informacji na temat zalet i atutów Area Park. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji obejrzeć wywiadu, serdecznie zapraszamy do jego obejrzenia. Z pewnością dowiecie się wielu interesujących rzeczy!

Co wyróżnia Area Park?

Area Park to propozycja kierowana do osób, które poszukują spokojnego miejsca do życia, nie rezygnując przy tym z udogodnień, jakie oferuje centrum miasta. Nasza inwestycja znajduje się zaledwie 5 minut samochodem od ścisłego centrum Gliwic, co pozwala na szybki dostęp do wszystkich najważniejszych punktów miasta.

Ekologiczne rozwiązania i oszczędności

Jednym z największych atutów Area Park są panele fotowoltaiczne, dzięki którym mieszkańcy mogą cieszyć się niższymi opłatami czynszowymi. To rozwiązanie nie tylko korzystne dla portfela, ale także przyjazne dla środowiska. Nasza inwestycja stawia na nowoczesne i ekologiczne technologie, które mają realny wpływ na komfort życia mieszkańców.

Prywatne zielone przestrzenie

Dla miłośników natury i prywatności przygotowaliśmy prywatne zielone ogródki o powierzchni do 120 m². To idealne miejsce na relaks, spotkania z rodziną i przyjaciółmi, a także uprawianie własnych roślin. Prywatne ogródki są doskonałym miejscem, gdzie można odpocząć od miejskiego zgiełku i cieszyć się ciszą i spokojem.

Doskonała lokalizacja

Area Park znajduje się w strategicznej lokalizacji, co stanowi ogromne udogodnienie dla mieszkańców. W pobliżu znajduje się Szkoła Podstawowa nr. 11, co jest ogromnym atutem dla rodzin z dziećmi. Zaledwie minutę spacerem od inwestycji znajduje się przystanek autobusowy, co ułatwia komunikację z resztą miasta. Dodatkowo, bliskość Drogowej Trasy Średnicowej (DTŚ) oraz autostrady A4 (węzeł Gliwice-Sośnica) zapewnia wygodne połączenia drogowe.

Area Park to wyjątkowa inwestycja, która łączy w sobie spokój i komfort życia w pobliżu natury z szybkim dostępem do udogodnień miejskich. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom ekologicznym, prywatnym zielonym przestrzeniom oraz doskonałej lokalizacji, stanowi idealne miejsce do zamieszkania dla każdego, kto ceni sobie jakość i wygodę. Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Sabiną Barską, aby dowiedzieć się więcej o tej wyjątkowej inwestycji!