• Doświadczony deweloper

  • Nowoczesne 
    mieszkania

  • Wysoki standard
    wykończenia

6.500
Sprzedanych mieszkań
1.200
Mieszkań w budowie
5.700
Mieszkań w przygotowaniu

Naszą misją jest budowanie funkcjonalnych mieszkań dostępnych dla większości rodzin w Polsce.

Thomas Podstawski
CEO, Activ Investment

Historia firmy

1996
Architekt Piotr Podstawski
zakłada Activ Investment
2001
Założenie Towarzystwa Budownictwa Społecznego (TBS)
2004
Założenie specjalistycznej firmy inżynierskiej TBW
2006
Otwarcie oddziału
w Katowicach
2010
Otwarcie oddziału
we Wrocławiu
2011
Tomasz Podstawski
(syn Piotra Podstawskiego) zostaje Prezesem Activ Investment
2016
2014-2015 duże zakupy gruntów pod inwestycje w Krakowie i Katowicach
2018
Budowa 1500 mieszkań w tym samym czasie w 7 projektach
2020
Nowa tura zakupów gruntów
2019-2022
2022
Ekspansja na nowe rynki w
Warszawie i Łodzi

Budujemy dla funduszy
inwestycyjnych oraz inwestorów instytucjonalnych

Jako deweloper działający od ponad 26 lat posiadamy doświadczenie w realizowaniu inwestycji mieszkaniowych, stale poszukując nowych dróg rozwoju.
Odpowiadając na potrzeby rynku,  realizujemy unikalny projekt dla Zeitgeist Asset Management (firmy specjalizującej się w usługach deweloperskich i zarządzaniu aktywami dla inwestorów prywatnych i instytucjonalnych).

W ramach projektu przy ul. Racławickeij w Krakowie powstanie budynek, w którym znajdą się apartamenty serwisowane wynajmowane na krótki okres czasu, jak również lokale z przeznaczeniem zakwaterowania studentów. Zakończenie inwestycji planowane jest na pierwszy kwartał 2024 roku. Wówczas budynek zostanie przekazany spółce zależnej Zeitraum, która będzie operatorem. Projekt jest budowany w ramach certyfikacji BREEAM. Nasza firma trzyma się również zasad ESG.

Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowany zespół, know-how oraz znajomość rynku i potrzeb klientów sprawiają, że z entuzjazmem rozpoczynamy nowy rozdział w historii działalności firmy.

_____________________


ACTIV INVESTMENT
Tworzy grupę spółek deweloperskich specjalizujących się w działalności na rynku mieszkaniowym. Jesteśmy także generalnym realizatorem inwestycji.

ACTIV BANACHA II Sp. z o.o. - Inwestycja Banacha II
ACTIV WODNA II sp. z o.o. sp.k. - Inwestycja Wodna II
Activ 5 sp. z o.o. sp.k. - Inwestycja Staw Płaszowski
ACTIV KRAKÓW z o.o. sp.k. - Inwestcyja Area Park
Activ Mikołowska z o.o. sp.k.- Inwestycja Nova Mikołowska
Rav Propco sp. z o.o. - Inwestycja ul. Racławicka

Należymy do:

Nasi partnerzy

Aby zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług, zespół naszych pracowników łączy nowoczesny sposób myślenia z bogatą wiedzą. Przygotowując projekty inwestycyjne zapraszamy do współpracy sprawdzonych, rzetelnych Partnerów. Staramy się poznać potrzeby naszych Klientów, ich oczekiwania i możliwości, a następnie wspólnie je realizować, co jest gwarancją sukcesu Activ Investment już od 26 lat.
ACTIV INVESTMENT | REGON. 351171451_NIP: 678-20-71-683, Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie Wydział XI Gospodarczy KRS 0000005335___ Materiały zamieszczone na stronie internetowej ACTIV Investment mają charakter poglądowy, a przedmiot zobowiązania dewelopera wynika z umowy stron i zatwierdzonej przez właściwy organ dokumentacji projektowej oraz innych dokumentów tj. prospektu informacyjnego oraz standardu wykonania inwestycji, a także umów zawartych przez strony. Roślinność, umeblowanie oraz wyposażenie stanowią tylko element aranżacji. Kolorystyka przedstawionych materiałów wynika z dokumentacji wykonawczej (np. według skali RAL), zaś wygląd wizualizacji uzależniony jest od ustawień sprzętu komputerowego i monitora. Planowany obraz inwestycji wynika z dokumentacji wykonawczej.