Nowa inwestycja na Śląsku! Dziś rozpoczęła się sprzedaż inwestycji Area Park w Gliwicach. Tym razem przy ul. Dolnej, zaledwie 1 km od Areny Gliwice, powstanie kameralne osiedle ze 102 mieszkaniami. Budowa rozpocznie się w grudniu tego roku. Ceny mieszkań od 7200 zł/m²

Nowa inwestycja - Area Park to propozycja dla osób ceniących spokój i ciszę, nie rezygnując z szybkiego dojazdu do centrum miasta.

Blisko Areny Gliwice i Politechniki Śląskiej
Ulica Kujawska, do której bezpośrednio przylega ul. Dolna, zapewni szybki dojazd do ścisłego centrum Gliwic w zaledwie 7-8 minut. Dla niezmotoryzowanych, dużym udogodnieniem będzie fakt, że w sąsiedztwie inwestycji znajduje się przystanek autobusowy linii 32, 32N, 71 oraz 702.

Ze względu na lokalizację w pobliżu Areny Gliwice (3 minuty samochodem) oraz Politechniki Śląskiej (4 min. samochodem) jest to także dobry wybór dla inwestorów, szukających mieszkania pod wynajem.

102 nowe mieszkania
Area Park, docelowo składać się będzie z pięciu budynków, w których powstaną 102 jasne i przestronne mieszkania.

Inwestycja realizowana będzie etapami. Budowa pierwszego etapu (budynki A i B) ruszy już w już grudniu tego roku. W ofercie znalazło się łącznie 36 mieszkań. Najwięcej będzie mieszkań dwu i trzypokojowych (od 40 do 60 m²), choć zainteresowani większymi mieszkaniami czteropokojowymi (65 - 84 m²) również znajdą coś dla siebie. Każde z mieszkań posiadać będzie balkon lub - w przypadku mieszkań na parterze – przynależny zielony taras. Największy z nich będzie miał powierzchnię aż 120 m².

Ceny mieszkań zaczynają się od 7200 zł/m²