Rozpoczęliśmy sprzedaż naszej pierwszej inwestycji w Warszawie, która powstanie na Białołęce, w sąsiedztwie Galerii Północnej!

Nowa Inwestycja na Białołęce

W ramach inwestycji ŚwiatoVida powstaną dwa budynki, w których łącznie znajdzie się 311 mieszkań oraz 33 lokale usługowe, zapewniające infrastrukturę sprzyjającą komfortowemu życiu. Realizacja nowoczesnego kompleksu, składającego się z ośmiu pięter, będzie przebiegała etapami, a budowa pierwszego z nich właśnie się rozpoczęła. LISTA MIESZKAŃ

Pierwszy Etap już w Sprzedaży!

- W pierwszym etapie inwestycji ŚwiatoVida znalazły się 132 mieszkania o powierzchniach od 26 m² do 85 m², stanowiących idealne rozwiązanie dla singli, par i rodzin poszukujących komfortowego miejsca do życia. Znaczną część naszych klientów stanowią także inwestorzy, poszukujący rentownych nieruchomości jako formy lokaty kapitału - mówi Monika Kudełko, Dyrektor ds. Strategii i Komunikacji Marketingowej.

Najlepsza Lokalizacja na Białołęce

Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Pałuków, w sąsiedztwie tętniącej życiem ulicy Światowida. Największym atutem jest bliskość Galerii Północnej, co gwarantuje wygodę i szybki dostęp do wszelkich udogodnień, takich jak sklepy, kina, kawiarnie i restauracje. Dużym atutem jest także bliskość przystanków autobusowych (170 m) i tramwajowych (500 m), zapewniających sprawny dojazd do centrum Warszawy.

Przestrzeń dla Biznesu

ŚwiatoVida to nie tylko doskonałe miejsce do zamieszkania, ale również przestrzeń dla przedsiębiorców poszukujących idealnego miejsca do rozwoju swojego biznesu. Znajdujące się w inwestycji 33 lokale usługowe o łącznej powierzchni 1.400 m², usytuowane w bliskim sąsiedztwie Galerii Północnej, stanowią wyjątkową szansę na rozwój działalności w dynamicznym otoczeniu handlowym.

Zakończenie I etapu inwestycji jest zaplanowane na II kwartał 2026 roku.

Kontakt do biura sprzedaży:
☎️ 22 597 23 72

LISTA MIESZKAŃ