Z przyjemnością informujemy, że rozpoczęliśmy procedurę przekazywania kluczy do mieszkań mieszkań w inwestycji Wodna II w Krakowie!

W ramach projektu w sercu Płaszowa przy ul. Wodnej powstała kameralna inwestycja z 40 jasnymi i nowoczesnymi mieszkaniami oraz 1 lokalem usługowo - biurowym, który w dalszym ciągu jest dostępny w sprzedaży.

Inwestycja została zaprojektowana w przemyślany sposób, by zapewnić komfort użytkowania dla mieszkańców.

Na szczególną uwagę zasługują części wspólne, które zostały wykonane ze szczególną dbałością o detale. Duża ilość drewnianych elementów połączona z butelkową zielenią sprawiają, że inwestycja prezentuje się doskonale.

Mieszkania na parterze dostępne były zielonymi ogródkami, które stanowią idealne miejsce do wypoczynku i relaksu, natomiast apartamenty usytuowane na wyższych kondygnacjach posiadają przestronne balkony.

Dla wygody mieszkańców zaplanowano miejsca postojowe w garażu podziemnym gwarantując nie tylko wygodę, ale także bezpieczeństwo.

Wszystkie mieszkania w inwestycji Wodna II zostały sprzedane jeszcze przed zakończeniem budowy. To dowód na ogromne zaufanie z Państwa strony, dziękujemy!