Rozpoczęła się budowa nowej inwestycji przy ul. Wodnej w Krakowie. W kameralnym budynku powstanie 49 mieszkań o powierzchniach od 31 do 68 m². To trzeci i ostatni budynek budowany przez nas w tej okolicy.

Inwestycja "Staw Płaszowski" to kameralna inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Płaszów zaledwie 4 km od centrum Krakowa. W otoczeniu zieleni i terenów rekreacyjnych Zalewu Bagry oraz Stawu Płaszowskiego przyszli mieszkańcy odkryją doskonałe miejsce do życia, ciesząc się ciszą i spokojem nie rezygnując z pełnej infrastruktury miejskiej i bliskości centrum.

W nowej inwestycji przy Stawie Płaszowskim powstanie 49 mieszkań o powierzchniach od 31 do 68 m2. Każde z nich posiadać będzie balkon, loggie lub zielone tarasy. Budynek posiadać będzie 3 pietra. Nowoczesny charakter inwestycji podkreślą przeszklone balkony oraz ciekawa elewacja.

To doskonała lokalizacja zarówno do życia jak i zakupu inwestycyjnego. Bliskość Stawu Płaszowskiego, Zalewu Bagru, Centrum Handlowego King Square sprawiają, że okolica oferuje zarówno dostęp do atrakcyjnych terenów rekreacyjnych jak i rozwiniętej infrastruktury.

Zalety lokalizacji:
- 9 min. spacerem od Zalewu Bagry
- 5 min. od przystanku tramwajowego "Gromadzka"
- 3 min. samochodem od Centrum Handlowego "King Square"