Activ Investment rozpoczął budowę kolejnego, drugiego już budynku przy ul. Wodnej w Krakowie. Poprzednia inwestycja realizowana na tej ulicy (Wodna 34) osiągnęła już stan surowy zamknięty. W Wodnej II powstanie 40 mieszkań o powierzchniach od 28 do 79 m2. Część z nich jest już sprzedanych.
W ramach inwestycji powstanie 4 piętrowy budynek z 40 mieszkaniami o powierzchniach od 28 do 79 m2. Mieszkania na parterze posiadać będą zielone ogródki, natomiast te znajdujące się na wyższych kondygnacjach duże balkony. Dla mieszkańców przewidziano miejsca parkingowe znajdujące się zarówno w garażach jak i parkingu naziemnym.

BUDOWA RUSZYŁA, SPRZEDAŻ TRWA

Budynek został wprowadzony do sprzedaży w pierwszych dniach lipca tego roku i od początku wzbudzał duże zainteresowanie zwłaszcza wśród tych, którzy nie załapali się na mieszkania w I etapie. – mówi Monika Kudełko, dyrektor ds. strategii i komunikacji marketingowej w firmie Activ.

DOBRE MIEJSCE DO ŻYCIA

Płaszów oferuje mieszkańcom wiele atrakcji. Bliskość Zalewu Bagry, będącego jednym z ulubionych kąpielisk w Krakowie, liczne ścieżki rowerowe oraz sam Staw Płaszowski, który w najbliższym czasie zostanie zrewitalizowany sprawiają, że chce się tam mieszkać.
Niewątpliwym autem inwestycji jest także dobry dostęp do przystanków komunikacji miejskiej, od którego inwestycje dzielić będzie 450 m (6 min.) jak również bliskość Centrum Handlowego King Square. (1 km)
Planowane zakończenie budowy inwestycji zaplanowano na IV kwartał 2022 roku.