Z radością informujemy, że otrzymaliśmy prawomocne pozwolenie na użytkowanie inwestycji Staw Płaszowski w Krakowie. Aktualnie intensywnie przygotowujemy się do procedury przekazania mieszkań.

Inwestycja Staw Płaszowski to wyjątkowe miejsce, które łączy w sobie atuty spokojnej okolicy w bliskości zielonych terenów rekreacyjnych Stawu Płaszowskiego i Zalewu Bagry, jednocześnie pozostając w dogodnej odległości od centrum miasta.

Nasza inwestycja wyróżnia się kameralną zabudową, obejmującą 49 mieszkań o powierzchniach od 31 do 68 m². Każde mieszkanie posiada duże balkony, a mieszkańcy parterowych kondygnacji mogą cieszyć się zielonymi ogródkami.

Mamy nadzieję, że przyszli mieszkańcy inwestycji Staw Płaszowski spędzą tam niezapomniane chwile, otoczeni urokliwą atmosferą i pięknem okolicznej przyrody. Dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzyliście, wybierając naszą inwestycję. Jesteśmy przekonani, że nasza inwestycja stanie się nie tylko miejscem do zamieszkania, lecz także przestrzenią, gdzie każdy z Was znajdzie swoje miejsce pełne spokoju i inspiracji!