Activ Investment rozpoczął budowę nowej inwestycji w Krakowie. Wodna 34 zlokalizowana jest w rejonie Płaszowa, pomiędzy Stawem Płaszowskim a Zalewem Bagry co niewątpliwie jest największym atutem inwestycji. W kameralnym budynku powstanie 65 mieszkań.

W ramach inwestycji powstanie 5 piętrowy budynek z 65 mieszkaniami o powierzchniach od 25 do 79 m2. Mieszkania na parterze posiadać będą zielone ogródki, natomiast te znajdujące się na wyższych kondygnacjach loggie oraz duże balkony. Dla mieszkańców przygotowanych zostanie łącznie 66 miejsc parkingowych znajdujących się zarówno w garażach jak i parkingu naziemnym.

BUDOWA RUSZYŁA, SPRZEDAŻ TRWA

-Budynek został wprowadzony do sprzedaży w pierwszej połowie listopada i od początku wzbudzał duże zainteresowanie. Sprzedanych jest już ponad 30 % mieszkań, a wiele z nich objętych jest rezerwacjami. - mówi Monika Kudełko Dyrektor ds. Strategii i Komunikacji Marketingowej.

-Na budowie także są powody do zadowolenia. Warunki pogodowe są sprzyjające i przez brak dużych mrozów czy obfitych opadów śniegu prace postępują zgodnie z harmonogramem. Na plac budowy wjechał już ciężki sprzęt, który przygotowuje podłoże pod wylanie płyty fundamentowej. – dodaje.

DOBRE MIEJSCE DO ŻYCIA

Płaszów oferuje mieszkańcom wiele atrakcji. Bliskość Zalewu Bagry, będącego jednym z ulubionych kąpielisk w Krakowie, liczne ścieżki rowerowe oraz sam Staw Płaszowski, który w najbliższym czasie zostanie zrewitalizowany sprawiają, że chce się tam mieszkać.

Niewątpliwym autem inwestycji jest także dobry dostęp do przystanków komunikacji miejskiej, od którego inwestycje dzielić będzie 450 m (6 min.) jak również bliskość Centrum Handlowego King Square. (1 km)
Planowane zakończenie budowy inwestycji zaplanowano na II kwartał 2022 roku.