Zakończyliśmy budowę inwestycji Wodna 34 w Krakowie. Budynek otrzymał prawomocne pozwolenie na użytkowanie. Obecnie trwa przekazywanie kluczy do mieszkań przyszłym lokatorom.

Wodna 34 od początku wzbudzała duże zainteresowanie zarówno inwestorów jak i klientów indywidualnych. Inwestycja została sprzedana w całości na etapie budowy.

Niewątpliwie to wyjątkowa lokalizacja Wodnej 34, która łączy w sobie spokój i bliskość natury w sąsiedztwie Stawu Płaszowskiego z licznymi miejskimi udogodnieniami, jakie oferuje centrum Krakowa zlokalizowane zaledwie 3 km od inwestycji, zadecydowała o sukcesie inwestycji.

Różnorodność mieszkań sprawiła, że był to doskonały wybór zarówno dla osób poszukujących rentownej inwestycji pod wynajem jak i tych, którzy szukają miejsca do zamieszkania wraz z rodziną.

Mieszkania w inwestycji Wodna 34 zostały zaprojektowane z najwyższą starannością oraz dbałością o komfort i funkcjonalność przestrzeni. W budynku powstało 65 mieszkań o powierzchniach od 25 do 79 m². Mieszkania znajdujące się na parterze posiadają zielone ogródki, natomiast dla lokali na wyższych kondygnacjach zaprojektowano duże i przestronne balkony.