Zakończyła się sprzedaż inwestycji Banacha II realizowanej na północy Krakowa. Wszystkie spośród 232 mieszkań, znalazło już właścicieli.

Banacha II to kontynuacja inwestycji realizowanej przez Activ Investment w ostatnich latach w rejonie Górki Narodowej na północy Krakowa.  Zlokalizowana na wzgórzu inwestycja jest została zaprojektowana z myślą o osobach szukających mieszkania w spokojnym miejscu na północy Krakowa z dogodnym dostępem do infrastruktury i szybkim dojazdem do centrum miasta.

W ramach projektu powstają dwa ośmiopiętrowe budynki mieszkalne z halą garażową, parkingiem zewnętrznym oraz 232 mieszkaniami o powierzchniach od 26 do 61 m². Znaczną część stanowić będą mieszkania widokowe, z których rozpościera się widok na całą panoramę Krakowa.

Dużą zaletą inwestycji jest lokalizacja. Budowana linia tramwajowa, bliskość modernizowanej al. 29 listopada będącej jedną z głównych arterii Krakowa oraz rozwinięta infrastruktura sprawiają, że jest to doskonałe miejsce do życia. W promieniu 400 m znajduje się m.in. supermarket Lewiatan, przedszkole, żłobek, apteka, kościół a także inne drobne punkty handlowo-usługowe.