Activ Investment rozpoczyna ekspansje na nowe miasta w Polsce. W Warszawie, stolicy Polski, zakupiliśmy działkę o powierzchni 8.000 m². Dużym atutem tej inwestycji jest lokalizacja. Działka znajduje się w dzielnicy Białołęka w bezpośrednim sąsiedztwie największego centrum handlowego w tej części miasta - Galerii Północnej. Jeśli interesuje Cię ta inwestycja napisz do nas już teraz!

Białołęka to dzielnica o niezwykłym potencjale. Jest to jedna z najpopularniejszych dzielnic mieszkalnych w Warszawie. Znajdują się tu zarówno osiedla domów jednorodzinnych, jak i wysokie, nowoczesne osiedla mieszkaniowe.

Działka o powierzchni 8.000 m² jest doskonale skomunikowana z centrum Warszawy. W odległości 50 m znajdują się przystanki komunikacji miejskiej. Dużym atutem jest także bezpośrednie sąsiedztwo centrum handlowego Galeria Północna, zapewniające dostęp do wszelkiego rodzaju punktów handlowych oraz usług.

Nabycie nowej działki jest zgodne z celem spółki zakładającym dynamiczny rozwój, powiększenie banku ziemi oraz ekspansje na nowe miasta w Polsce.

Jesteśmy przekonani, że rynek warszawski dostarczy nam nowych wyzwań. Obecnie trwają prace projektowe nad planowaną inwestycją.