Activ Investment wprowadził do sprzedaży nową inwestycji w rejonie Górki Narodowej na północy Krakowa. Banacha II jest kontynuacją inwestycji, która była realizowana przy ul. S. Banacha w latach 2015 – 2019. Teraz po przeciwnej stronie ulicy na wzgórzu Activ wybuduje 2 ośmiopiętrowe budynki. Spośród 232 lokali, znaczną część będą stanowiły mieszkania, z których rozpościerać się będzie widok na całą panoramę Krakowa.

Banacha II to kontynuacja inwestycji realizowanej przez Activ Investment w ostatnich latach w rejonie Górki Narodowej na północy Krakowa. Zlokalizowana na wzgórzu inwestycja została zaprojektowana z myślą o osobach szukających mieszkania w spokojnym miejscu na północy Krakowa z dogodnym dostępem do infrastruktury i szybkim dojazdem do centrum miasta.

W ramach projektu powstaną dwa ośmiopiętrowe budynki mieszkalne z halą garażową, parkingiem zewnętrznym oraz 232 mieszkaniami o powierzchniach od 26 do 61 m². Znaczną część stanowić będą mieszkania, z których rozpościera się widok na całą panoramę Krakowa.

PÓŁNOC KRAKOWA

Banacha II zlokalizowana jest w rejonie Prądnika Białego/ Górki Narodowej przy ul. Banacha, bezpośrednio połączonej z al. 29 listopada będącej jedną z głównych arterii Krakowa.

Dużą zaletą lokalizacji jest rozwinięta infrastruktura oraz bliskość punktów handlowo – usługowych zapewniających komfort życia. W promieniu 400 m znajduje się min. supermarket, przedszkole, żłobek, apteka oraz kościół.

Inwestycja jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum Krakowa. Dzięki bliskości przystanków autobusowych, które znajdują się 5 minut spacerem od terenu osiedla dojazd do centrum zajmuje zaledwie 15 minut a po zakończeniu budowy linii tramwajowej Krowodrza Górka - Górka Narodowa w 2023 roku, zostanie on dodatkowo usprawniony.

To nie jedyna duża inwestycja na północy Krakowa. W najbliższych latach planowana jest także modernizacja Alei 29 Listopada, północna obwodnica Krakowa, oraz budowa trasy S7.

Rozpoczęcie budowy zaplanowano na IV kwartał 2020.