Nasza inwestycja Braniborska 44 znalazła się w międzynarodowym konkursie Life Challange Award 2022. To prestiżowy konkurs, w którym nagradzane są najciekawsze fasady w Europie. Wcześniej projekt został zdobył wyróżnienie w plebiscycie Fasada Roku 2021.

– Braniborska 44 zlokalizowana jest w centrum Wrocławia zaledwie 1,2 km od Wrocławskiego rynku. To nowy, prestiżowy adres na mapie Wrocławia. – mówi Monika Kudełko, dyrektor ds. strategii i komunikacji marketingowej. – Nasz projekt od momentu wprowadzenia na rynek wzbudzał bardzo dużo emocji. Zainteresowanie mieszkaniami było ogromne. Szczególną uwagę od początku przykuwało niepowtarzalne, piękne złote wejście do budynku, elewacja oraz projekt zieleni w wewnętrznym patio. To unikatowy projekt we Wrocławiu, ponieważ prawdopodobnie do tej pory żaden deweloper nie zaprojektował nic równie spektakularnego – dodaje.

Inwestycja Braniborska 44 otrzymała wyróżnienie w konkursie Fasada Roku 2021, a także uzyskała nominację do międzynarodowego konkursu Life Challange 2022. Obiekt znalazł uznanie jury „za uzyskanie ciekawej tektoniki budynku oraz za szlachetny i elegancki wygląd bryły.”

Projekt i realizacja Braniborska 44 otrzymała wyróżnienie w konkursie Fasada Roku 2021

Budynek mieszkalny wielorodzinny Braniborska 44, tworzy zamknięty kwartał zabudowy z wewnętrznym dziedzińcem wypełnionym zielenią. Zgrabną tektonikę budynku uzyskano poprzez zastosowanie charakterystycznych wycięć bryły oraz rozróżnienie fasad zewnętrznych i wewnętrznych poprzez wycofanie loggi na elewacjach zewnętrznych i wysunięcie balkonów od strony patia. Wyjątkowy wygląd budynku uzyskano poprzez zastosowanie starannie dobranych materiałów, wśród których ważną rolę pełnią trójwymiarowe metalowe kasetony w kolorze złotym podkreślające portal wejściowy.

Wewnętrze patio dla mieszkańców

– Sprzedaż w inwestycji Braniborska 44 zakończyła się na długo przed zakończeniem budowy. Obecnie jesteśmy na etapie projektowym dla nowych inwestycji we Wrocławiu i mamy nadzieję, że już niebawem zaprezentujemy wrocławianom równie wyjątkowy projekt – mówi Monika Kudełko.