„Apartamenty Mogilska” to jedna z najbardziej znanych inwestycji w Krakowie, która bije rekordy popularności. Zanim budynki „wyszły” z ziemi, nabywców znalazła większość mieszkań.

Błyskawiczna sprzedaż dwóch etapów

Inwestycje przy ul. Mogilskiej prowadzi krakowski deweloper Activ Investment. Pierwszy etap liczący 112 mieszkań został sprzedany w 95 proc. w zaledwie parę miesięcy 2016 roku. Znaczną część stanowili klienci inwestycyjni, którzy kupowali nawet po parę mieszkań z zamiarem ich wynajęcia w późniejszym czasie. Mieszkania były dostępne w cenach już od 5800 zł/m². Teraz w sprzedaży pozostało zaledwie 5 lokali o powierzchniach od 32 do 52 m².

Drugi etap z 44 mieszkaniami został wprowadzony do oferty na początku lutego 2017 r. Do kolejki zapisywali się klienci, którym nie udało się kupić mieszkania w etapie pierwszym. – W miesiąc udało się nam sprzedać 80 proc. mieszkań – komentują przedstawiciele Activ. W chwili obecnej w ofercie znajduje się 8 mieszkań o powierzchniach od 29 do 49 m².

Klucz to lokalizacja

Apartamenty Mogilska” znajdują się zaledwie 2 km od Galerii Krakowskiej i Dworca Głównego. Taka lokalizacja zapewnia dotarcie do centrum Krakowa w zaledwie parę minut zarówno samochodem jak i tramwajem, który do przejechania będzie miał jedynie 4 przystanki.

– W Krakowie są coraz mniejsze możliwości zamieszkania w nowym budownictwie blisko centrum miasta. Wynika to z dostępności działek, o które w takich rejonach ciężko. Warto jednak podjąć wysiłek aby je kupić i zaprojektować coś na co ludzie czekają, dostać pozwolenie na budowę i zacząć działać – uważa deweloper.


Szukasz mieszkania od dewelopera w atrakcyjnych lokalizacjach?
Sprawdź ofertę dewelopera Activ Investment.