Jeśli szukasz idealnego mieszkania w Gliwicach, warto zwrócić uwagę na nowe Osiedle Area Park. Ta inwestycja posiada bogata ofertę mieszkań, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Zlokalizowane w spokojnej okolicy, jednocześnie blisko centrum miasta, Osiedle Area Park to dobre rozwiązanie dla tych, którzy pragną cieszyć się spokojem, jednocześnie mając łatwy dostęp do wszystkich udogodnień oferowanych przez centrum miasta.

Nowe osiedle w Gliwicach

W ramach projektu Osiedle Area Park powstanie pięć budynków mieszkalnych, które będą otoczone zielenią i przestronnymi obszarami wspólnymi. Pierwszy etap inwestycji (Budynek A) obejmuje 20 mieszkań, natomiast drugi etap (Budynek B) oferuje 16 nowoczesnych lokali mieszkalnych. Budowa już się rozpoczęła.

Osiedle z zieloną energią

Osiedle Area Park  dzięki zastosowaniu paneli fotowoltaicznych, zagwarantuje niższy czynsz mieszkańcom. Zielona energia posłuży min. do oświetlenia korytarzy, klatek schodowych oraz zasilenia wind, dzięki czemu przyszli mieszkańcy odczują większe oszczędności poprzez niższe opłaty.

Mieszkania w dobrej lokalizacji

Lokalizacja Osiedla Area Park wyróżnia się na tle innych inwestycji mieszkaniowych w Gliwicach. Osiedle znajduje się przy ulicy Dolnej, bezpośrednio połączonej z ulicą Kujawską i jest doskonale skomunikowane z centrum miasta. Przystanek autobusowy znajduje się zaledwie 1 minutę spacerem od osiedla. Jeśli korzystasz z samochodu, dojazd do DTŚ zajmie Ci tylko 1 minutę. W 5 minut dojedziesz również do autostrady A4 (węzeł Gliwice-Sośnica), co ułatwia podróże zarówno w kierunku Katowic, jak i Wrocławia.

Osiedle dobre dla rodzin

Osiedle Area Park to doskonały wybór dla osób poszukujących kameralnego i spokojnego miejsca do życia. Właśnie dzięki swojej lokalizacji i starannie zaprojektowanym rozwiązaniom, to osiedle oferuje spokój i prywatność, które są istotne dla wielu osób.

Jedną z kluczowych zalet osiedla dla rodzin z dziećmi jest bliskość Szkoły Podstawowej nr 11. Dzięki temu dzieci mogą bezpiecznie i wygodnie docierać do szkoły bez konieczności długich i uciążliwych podróży. To także dodatkowy komfort dla rodziców, którzy mają pewność, że ich dzieci są w pobliżu i mają łatwy dostęp do edukacji.

Ponadto, Area Park zapewnia bezpieczne i przyjazne otoczenie dla dzieci dzięki bezkołowemu ruchowi wewnątrz osiedla. Możesz mieć pewność, że Twoje dziecko będzie mogło swobodnie bawić się na terenach wspólnych, placach zabaw i zieleni, bez obaw o ruch samochodowy.

Blisko Politechniki Śląskiej

W odległości zaledwie 7 minut rowerem od osiedla znajduje się Politechnika Śląska w Gliwicach. To ważna informacja dla studentów i pracowników uczelni, którzy szukają dogodnego miejsca do zamieszkania w pobliżu swojego miejsca nauki lub pracy.

Mieszkania w atrakcyjnej cenie

Cena metra kwadratowego mieszkań na Osiedlu Area Park rozpoczyna się już od 7250 złotych, co stanowi atrakcyjną ofertę w porównaniu z innymi inwestycjami na rynku nieruchomości. To doskonała okazja dla tych, którzy szukają nie tylko miejsca do zamieszkania, ale także lokaty kapitału. Gliwice to dynamicznie rozwijające się miasto, co sprawia, że inwestycja w mieszkanie na Osiedlu Area Park to doskonały wybór.

Podsumowując, Osiedle Area Park w Gliwicach to idealne rozwiązanie dla tych, którzy poszukują spokojnego miejsca do życia, nie rezygnując z udogodnień i bliskości centrum miasta. Przemyślana lokalizacja, nowoczesne rozwiązania technologiczne i atrakcyjne ceny sprawiają, że to osiedle zasługuje na uwagę każdego, kto marzy o komfortowym i zrównoważonym stylu życia.


Szukasz mieszkania od dewelopera w atrakcyjnych lokalizacjach?
Sprawdź ofertę dewelopera Activ Investment.