Rozpoczęła się sprzedaż II etapu inwestycji Area Park w Gliwicach. W ofercie znalazła się nowa pula mieszkań od 27 do 52 m². Ta lokalizacja przy ul. Kujawskiej i Arenie Gliwice przyciąga zarówno inwestorów, jak i rodziny.

Osiedle Area Park to wyjątkowe miejsce do życia w Gliwicach. Docelowo będzie się ono składać z 5 budynków mieszkalnych, zaprojektowanych w przemyślany sposób, z szczególną troską o komfort mieszkańców.

Osiedle Area Park wyróżnia się przede wszystkim różnorodną ofertą mieszkań 2, 3 i 4 pokojowych, a także konkurencyjnymi cenami. Niezaprzeczalnie głównymi atutami tego osiedla są: bezkołowy ruch wewnątrz osiedla, które zapewniają spokój i bezpieczeństwo mieszkańcom, oraz wykorzystanie energii zielonej w celu zasilania części wspólnych, co przekłada się na niższe opłaty czynszowe.

NOWA PULA MIESZKAŃ W II ETAPIE

Do sprzedaży właśnie trafił długo wyczekiwany II etap osiedla z dużą ilością małych mieszkań 2 pokojowych od 30 do 47 m². To gratka dla wszystkich szukających idealnego mieszkania na start lub pod inwestycje. Ci którzy szukają większej przestrzeni także znajdą coś dla siebie ponieważ w pełnej ofercie dostępne są mieszkania do 84 m². W II etapie inwestycji powstaną łącznie 43 mieszkania.

Warto podkreślić, że obecnie trwa zaawansowana budowa I etapu inwestycji z ostatnimi 9 mieszkaniami w sprzedaży.

DOBRA LOKALIZACJA

Lokalizacja Osiedla Area Park jest dużą zaletą tego osiedla. Znajduje się ono przy ulicy Dolnej, która łączy się bezpośrednio z ulicą Kujawską i jest doskonale skomunikowane z centrum miasta. Przystanek autobusowy jest oddalony zaledwie o 1 minutę spacerem od osiedla. Dla kierowców, dostęp do DTŚ zajmuje zaledwie 1 minutę, a autostrada A4 (węzeł Gliwice-Sośnica) jest osiągalna w 5 minut, co ułatwia podróże zarówno w kierunku Katowic, jak i Wrocławia.

BLISKO POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ

W odległości zaledwie 7 minut rowerem od osiedla znajduje się Politechnika Śląska w Gliwicach. To ważna informacja dla studentów i pracowników uczelni, którzy szukają dogodnego miejsca do zamieszkania w pobliżu swojego miejsca nauki lub pracy.

MIESZKANIA OD 7250 zł/ m²

Cena metra kwadratowego mieszkań na Osiedlu Area Park rozpoczyna się już od 7250 zł/m², co stanowi atrakcyjną ofertę w porównaniu z innymi inwestycjami na rynku nieruchomości. To doskonała okazja dla tych, którzy szukają nie tylko miejsca do zamieszkania, ale także lokaty kapitału. Gliwice to dynamicznie rozwijające się miasto, co sprawia, że inwestycja w mieszkanie na Osiedlu Area Park to doskonały wybór.

Podsumowując, Osiedle Area Park w Gliwicach to idealne rozwiązanie dla tych, którzy poszukują spokojnego miejsca do życia, nie rezygnując z udogodnień i bliskości centrum miasta. Przemyślana lokalizacja, nowoczesne rozwiązania technologiczne i atrakcyjne ceny sprawiają, że to osiedle zasługuje na uwagę każdego, kto marzy o komfortowym i zrównoważonym stylu życia.