Z przyjemnością ogłaszamy rozpoczęcie przygotowań do realizacji naszej nowej inwestycji ŚwiatłoVida w Warszawie. Pierwszym etapem jest przeniesienie drzew w bezpieczne miejsce, tak aby by nie kolidowały z budową.

Oficjalnie możemy poinformować, że siedem dorodnych dębów już znalazło nowe miejsce! To dla nas niezmiernie ważne, aby realizować plany z poszanowaniem otaczającej nas przyrody, dlatego też, z pełnym zaangażowaniem przystąpiliśmy do tego procesu, dbając o każdy detal.

Drzewa zostały przeniesione około 200-300 metrów dalej, w bezpieczne i odpowiednio przygotowane miejsce. Nasza firma kładzie nacisk na ochronę środowiska naturalnego, dlatego też przenoszenie tych drzew stanowi dla nas nie tylko obowiązek, ale także przywilej.

Wierzymy, że nasza inwestycja będzie nie tylko nową przestrzenią do życia, pracy i odpoczynku, ale również harmonijnie współistniejącą z naturą. Dziękujemy wszystkim za wsparcie i zaangażowanie w ten proces. Wkrótce będziemy mogli podzielić się z Państwem kolejnymi zdjęciami z realizacji inwestycji ŚwiatoVida!