Z sukcesem zakończyła się sprzedaż naszych dwóch inwestycji realizowanych przy ul. Wodnej w Krakowie. Wodna 34 oraz Wodna II to kameralne inwestycje zlokalizowane w sercu Płaszowa. Wszystkie mieszkania w budynkach zostały sprzedane na długo przed zakończeniem budowy.

Płaszów oferuje mieszkańcom wiele atrakcji. Bliskość Zalewu Bagry, będącego jednym z ulubionych kąpielisk w Krakowie, liczne ścieżki rowerowe oraz Staw Płaszowski, który obecnie jest zrewitalizowany sprawiają, że jest to bardzo atrakcyjny i popularny rejon Krakowa.
Właśnie tam, w rejonie ul. Wodnej powstają inwestycje Wodna II (z 40 mieszkaniami) oraz Wodna 34 (z 65 mieszkaniami). To kameralne budynki o nowoczesnej architekturze oraz przestronnych i jasnych mieszkaniach.
Mieszkania na parterze posiadać będą zielone ogródki, natomiast te znajdujące się na wyższych kondygnacjach duże balkony. Dla mieszkańców przewidziano miejsca parkingowe znajdujące się zarówno w garażach jak i parkingu naziemnym.

Jest nam miło poinformować, że wszystkie mieszkania zostały sprzedane jeszcze przed zakończeniem budowy.

Obecnie w ofercie sprzedaży znajduje się ostatnia realizowana inwestycja Staw Płaszowski, również zlokalizowana przy ul. Wodnej

Inwestycja Wodna w Krakowie