Budowa naszej nowej inwestycji w Warszawie właśnie się rozpoczęła! Na teren wjechał ciężki sprzęt, sygnalizując rozpoczęcie prac związanych z przygotowaniem miejsca pod wykop. Wcześniej teren został starannie oczyszczony, a 7 zdrowych dębów zostało przesadzonych w nowe bezpieczne miejsce.

Nowa Inwestycja na Białołęce

Inwestycja ŚwiatoVida obejmuje budowę dwóch budynków mieszkalno - usługowych, w których znajdzie się łącznie 311 mieszkań oraz 33 lokale usługowe, zapewniając pełną infrastrukturę dla wygodnego życia.

Nowa inwestycja znajduje się przy ulicy Pałuków, sąsiadując z pulsującą życiem ulicą Światowida. Niewątpliwym atutem jest bliskość Galerii Północnej, co gwarantuje wygodę i szybki dostęp do wszelkich udogodnień, takich jak sklepy, kina, kawiarnie i restauracje. Dodatkowym walorem jest również bliskość przystanków autobusowych (170 m) i tramwajowych (500 m), zapewniających łatwy dojazd do centrum Warszawy.

I etap już w sprzedaży

- W pierwszym etapie inwestycji ŚwiatoVida znalazły się 132 mieszkania o powierzchniach od 26 m² do 85 m², stanowiących idealne rozwiązanie dla singli, par i rodzin poszukujących komfortowego miejsca do życia. Znaczną część naszych klientów stanowią także inwestorzy, poszukujący rentownych nieruchomości jako formy lokaty kapitału - mówi Monika Kudełko, Dyrektor ds. Strategii i Komunikacji Marketingowej.